Co je to krajka krajka? Aplikace šněrování krajky

- May 19, 2018-

Krajka, anglická krajka, dovezený výrobek, síťová organizace, byla nejprve ručně pletená. Evropané a Američané hodně věnují ženskému oblečení, zejména ve večerních šatech a svatebních šatech.


V osmnáctém století byl evropský soud a aristokratičtí muži také značně využíváni v manžetách, límcích a punčochách.

Na začátku devatenáctého století, šaty ženského císařského stylu, oblíbená romantická móda nebo pozdější šaty ženských Kerrey a Bhathalů nebyly ve srovnání s předchozím prvním stoletím v používání krajky nižší.

Na počátku dvacátého století se nová móda stylu umění stala více a více zesílena a na sukně ve tvaru S byly vyzdobeny nějaké květinové krajky jako "vodopád".

V minulosti více než 200 let byla poptávka po krajkách tak velká v Evropě, která byla doplněna dýkou, a mnoho zemí, které nebyly rozvinuty, na světě vyrobily ručně vyrobené krajky, včetně Číny. Na počátku 19. století a 20. století byla oblast Xujiahui v Šanghaji významnou oblastí pro zpracování dutých krajků, kde rodina fengtianských biskupů byla téměř krajkovou dílnou.Stručný úvod k výrobě krajky

Čipka se poprvé objevila ve Spojených státech.

Výroba krajky je velmi komplikovaný proces. Je vyroben z hedvábného nitě nebo příze podle určitého vzoru. Není to jako nějaká tradiční čipka z Číny je vyrobena z háčku nebo výšivky. Při výrobě musíte položit hedvábnou nit na malý raketoplán a každý raketoplán má pouze velikost palce. Méně složitý vzorek vyžaduje desítky nebo stovky tak malých raketoplánů a větší vzor vyžaduje stovky malých vřeten. Při vytváření přikládejte vzory dole a vytvořte různé vzory podle vzoru. Méně komplikovaný vzorec vyžaduje, aby zkušená pracovníčka strávila měsíc nebo déle k dokončení. Vzhledem k tomu, že způsob pletení je odlišný od člověka k člověku, krajkové práce se obvykle provádí sám, takže každá krajka je jedinečná.

Obvykle by měla krajka být barvena po dokončení a pokročilá krajka by měla být obarvena jako první. Tyto ručně vyráběné krajky jsou používány v některých vysoce módních nebo královských domácích výrobcích, které jsou zřídka vidět běžní lidé. Nyní se výrobky z krajky, kvůli nádherné cestě, stávají cestou výroby společnosti Global Limited, každá šarže čipkových výrobků musí být registrována a vyprodána, nebude se znovu vyrábět, a to v cizích zemích, které jsou upřednostňovány aristokracií. Takzvaná "krajka" používaná v oblečení dnes označuje všechny druhy krajky, většinou vyráběné stroji.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh