Proč jsou bavlněné a lněné šátky tak populární?

- Nov 14, 2020-

Konopí a bavlna jsou přírodními materiály na ochranu životního prostředí. Jsou lehké, měkké na dotek, odolné a pohodlné. Zároveň jim lidé stále více chybí, touží po pravdě, dobrotě a kráse přírody a usilují o ni. Tento trend se dokonce vyvinul do situace&„; příroda je krása GG“ ;. Nejvyšší úrovní lněného stylu jsou přirozené vlastnosti, které ukazuje lidem. Bavlna a konopí mají mnoho výhod

1 、 Prodyšnost

Výkon rozptylu tepla u lnu&# 39 je 5krát vyšší než u vlny a 19krát vyšší než u hedvábí. Nosit lněný šátek může způsobit, že povrch kůže bude pohodlnější a prodyšnější.

2, suché

Prádlo může absorbovat 20% své vlastní hmotnosti vody a zároveň dokáže rychle uvolnit absorbovanou vodu a při pocení zůstat v suchu.

3, Snižte pocení

Pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů v těle&# 39. Výzkum ukazuje, že plátěný šátek může snížit množství potu 1,5krát ve srovnání s jinými bavlněnými šátky.

4 、 Radiační ochrana

Moderní lidé nemohou žít bez počítačů a mobilních telefonů. Radiační znečištění je pro moderní lidi nevyhnutelným problémem. Podle studie textilních oděvů v Japonsku může oblečení s 20% lnu zabránit 80% záření. Pro bílé límečky připravené k porodu, tři měsíce před těhotenstvím, jsou obzvláště vhodní mužští přátelé, kteří neměli děti.

5, antistatický

Pouze 10% lnu ve směsi je dostačující, aby se zabránilo statické elektřině. Může účinně snižovat neklid, bolesti hlavy, napětí na hrudi a dušnost lidí v elektrostatickém prostředí.

6 、 Bakteriostatický

Len má dobrou inhibici bakterií a hub, může účinně předcházet některým chorobám. Podle výzkumu japonských vědců mohou plátěné plachty zabránit proleženinám u dlouhodobě upoutaných pacientů na lůžko a plátěné oblečení a šály mohou pomoci předcházet a ošetřovat některou pokožku, například běžné vyrážky a chronické ekzémy.

7 、 Antialergie

Pro lidi s alergií na pokožku obličeje je lněný šátek nepochybně požehnáním, protože lněná tkanina nejenže nezpůsobuje alergické reakce, ale také pomáhá léčit některá alergická onemocnění. Len může snížit zánět a zabránit horečce.